Piątek, 23 lutego 2024,
tel. +48 61 89 45 270

Nauczyciele

Dyrekcja szkoły

Katarzyna Krüger – Szczot
Dyrektor – nauczyciel biologii

Lidia Zarańska
Wicedyrektor – nauczyciel chemii, informatyki, techniki

Tomasz Lewandowski
Wicedyrektor – nauczyciel języka francuskiego

Nauczyciele

Antkowiak Adam
nauczyciel muzyki

Barszczewska Edyta
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Chętnik Marcin
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe

Chołody Izabela
pedagog szkolny

Czyż Anna
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Dudzińska-Borek Agnieszka 
nauczyciel świetlicy i logopedii

Foltyniak Dagmara 
nauczyciel geografii

Gabriel Magda

psycholog

Igel Lidia
nauczyciel świetlicy

Iradzka-Panek Klaudia
nauczyciel świetlicy i wspomagający

Janus Mariola
nauczyciel języka polskiego

Jaskot Paweł

nauczyciel religii

Jaworski Marcin 
nauczyciel świetlicy

Józefowicz Agata
nauczyciel matematyki i informatyki

Kaczmarek Iwona
nauczyciel biologii

Kazmucha Halina
nauczyciel matematyki

Komorowska Barbara 
nauczyciel języka polskiego

Kowalczyk Dariusz

nauczyciel religii

Kubicka Dorota
nauczyciel bibliotekarz i etyki

Kurtz-Lewandowska Anita
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Lisowska Danuta

nauczyciel języka niemieckiego

Lulka Joanna

nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy

Łączkowski Jan
nauczyciel wychowania fizycznego

Mendrala Małgorzata
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Michniewicz Aleksandra
nauczyciel języka angielskiego

Mierzejewska Małgorzata
nauczyciel historii

Niedźwiedzki Dawid

nauczyciel wychowania fizycznego

Nowak Dawid
nauczyciel języka angielskiego

Papsdorf  Monika 
nauczyciel chemii

Pasek Monika
nauczyciel świetlicy

Piersiala Jarosław
nauczyciel języka angielskiego

Płotkowiak Beata 
nauczyciel techniki

Sawko Weronika
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i świetlicy

Schneider Agnieszka
nauczyciel języka polskiego

Schulz Sandra
nauczyciel fizyki i matematyki

Siemianowska Agnieszka 
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Sindalska Marta

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Słomian Monika 
nauczyciel informatyki i matematyki

Słowek Katarzyna 
nauczyciel plastyki

Sowińska Karolina
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Subsar Marta
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Stręk Anna

nauczyciel świetlicy

Śliwiński Maciej
nauczyciel religii

Tomasik-Liberacka Daria
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Urbaniak Joanna
nauczyciel logopedii i pedagog specjalny

Wichlińska Ewa
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Winiecka Aleksanrda
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wielgosz Dorota

nauczyciel świetlicy

Zdunek Beata
nauczyciel języka polskiego

Zielińska Karolina 
psycholog

Zmuda Łukasz
nauczyciel informatyki i techniki

Skip to content