Niedziela, 14 lipca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Aktualności

Matematyczne sukcesy uczniów

Matematyczne sukcesy uczniów

Koniec roku szkolnego to czas na podsumowania. Tym razem przedstawiamy podsumowania działań matematycznych , które odbyły się w naszej szkole. Nasi uczniowie wykazali się nie tylko zdolnościami logicznego myślenia, ale także zaangażowaniem i kreatywnością. W ciągu roku szkolnego zrealizowaliśmy kilka ciekawych projektów, konkursów, które umożliwiły uczniom rozwijanie swoich umiejętności matematycznych na różne sposoby. Uczniowie brali udział w konkursach matematycznych, osiągając wysokie wyniki i zdobywając liczne nagrody. Dzięki temu, nasze matematyczne podsumowanie roku jest pełne sukcesów i osiągnięć, które napawają nas dumą.

Na szczególne wyróżnienie w tym roku szkolnym zasługują:

🏆Piotr Krzewiński

– Laureat w konkursie matematycznym Kangur

– Laureat w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sudoku

– 3. miejsce w Wielkim Finale Memoriału Urszuli Marciniak

🏆 Krzysztof Karolak

– bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym Kangur

🏆 Lena Jastrzębska

– 1. miejsce w etapie szkolnym konkursu Złota Żaba z matematyki

🏆 Marta Karwasińska

– Laureat III miejsca. Najlepszy wynik w gminie Dopiewo w konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik

🏆 Marcel Michniewski

– Finalista na szczeblu ogólnopolskim Najlepszy wynik w gminie Dopiewo w konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik

🏆 Wojciech Olesiński

– Finalista na szczeblu ogólnopolskim. Drugi wynik w gminie Dopiewo w konkursie matematyczno-informatycznym InstaLogik

🏆🏆🏆 Wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur: Piotr Dubicki, Jana Ciechacka, Antonina Powałowska, Anna Kinowska, Tatiana Gerwazik, Adam Małkowiak

🏆 Wyróżnienie należy się także Joasi Marcinkowskiej z kl.4b oraz Mateuszowi Piechowiak z kl.4a za zdobycie tytułu najlepszego gracza Bingo podczas lekcji matematyki. Warte podkreślenia jest, że poza samym graniem uczniowie jednocześnie rozwiązują zadania matematyczne.

Ponadto w ramach działań matematycznych w tym roku szkolnym udało nam się zorganizować mobilną wystawę z Centrum Nauki Kopernik O Matmo!, przeprowadziliśmy Wojewódzki Konkurs Matematyczny oraz Mikołajkowy Szkolny Turniej Rummikub a także zarażaliśmy łamigłówkami i zagadkami logicznymi podczas Tygodnia z matematyką.

Cieszymy się, że byliście z nami! Liczymy na to, że lista osób wyróżnionych jak i osiągnięć w przyszłym roku się powiększy.

Skip to content