Wtorek, 23 kwietnia 2024,

KWIECIEŃ: Dzień Ziemi

Dzień Ziemi to wyjątkowa okazja, aby zwrócić uwagę na naszą planetę i zadbać o nią. W ramach naszych działań na świetlicy, postanowiliśmy zorganizować prace plastyczne związane z tematyką ekologiczną.

W trakcie zajęć wszyscy uczestnicy mieli możliwość wykazania swojej kreatywności i wyobraźni, a także podkreślenia ważności ochrony środowiska.

W ramach działań związanych z Dniem Ziemi, dzieci dowiedziały się wiele na temat recyklingu, segregacji odpadów, a także sposobów na zmniejszenie negatywnego wpływu człowieka na środowisko naturalne. Dzięki temu, nie tylko wykonaliśmy piękne prace plastyczne, ale także podniesiemy świadomość naszych uczniów na temat ochrony środowiska.

Mamy nadzieję, że nasze prace plastyczne zachęcą wszystkich do podejmowania działań na rzecz naszej planety. Dzieci z zapałem włączyły się w działania związane z Dniem Ziemi, a ich prace przypominają nam, jak ważne jest dbanie o nasz wspólny dom.