Czwartek, 25 kwietnia 2024,

Szkolny Konkurs Recytatorski

Z okazji 230. rocznicy urodzin Aleksandra Fredry oraz 100. rocznicy urodzin Wisławy Szymborskiej 22 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski.

Uczniowie z klas I – III zaprezentowali wybrane utwory Aleksandra Fredry, natomiast starsi uczniowie recytowali wiersze naszej noblistki. Wszyscy uczestnicy zachwycili komisję konkursową interpretacją utworów, kulturą słowa oraz ogólnym wyrazem artystycznym.

I miejsce w kategorii klas I – III zdobyła Natasza Terebińska, wyróżnienia otrzymali: Maciej Górka oraz Kamil Kwaterowski.

Wśród starszych klas I miejsce zajęła Pola Barańska, wyróżnieni zostali: Pola Kaiser oraz Krzysztof Karolak.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i liczymy na równie udane spotkanie z poezją za rok!