Niedziela, 14 lipca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Świetlica

Wypełnij przestrzeń!

Nasza grupa wzięła udział w wyzwaniu – stworzeniu pełnego kolorów krajobrazu, wypełniając każdy centymetr kartki i nie zostawiając żadnej białej przestrzeni.

To niezwykle kreatywne zadanie skłoniło naszych uczniów do myślenia poza tradycyjnymi granicami. Dzieci z pasją podejmowały decyzje dotyczące kolorów, formy i kompozycji, starając się uwzględnić każdy zakamarek kartki. Efekty ich pracy są naprawdę imponujące i odzwierciedlają różnorodność pomysłów oraz artystyczny rozmach naszych małych twórców.

Zadanie to nie tylko rozwijało zdolności plastyczne naszych uczniów, ale także uczyło ich spostrzegawczości, planowania i pracy w grupie. Wspólnie przeżywaliśmy radość tworzenia i dzieliliśmy się pomysłami, co sprawiło, że te zajęcia były nie tylko lekcją sztuki, ale również lekcją współpracy i inspiracji.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i entuzjazm podczas tych zajęć. Wasza twórczość jest nie tylko piękną ozdobą naszej świetlicy, ale również dowodem na to, jak wielki potencjał artystyczny tkwi w każdym z Was.

Skip to content