Wtorek, 18 czerwca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Świetlica

Podsumowanie konkursu na Kreatywną Dynię

Z radością informuję, że zakończył się nasz niezwykły Konkurs na Kreatywną Dynię Przestrzenną, zorganizowany przez świetlicę szkolną. To było wyjątkowe wydarzenie, pełne kreatywności i radości, które z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Nasza społeczność szkolna wykazała się ogromnym zaangażowaniem, tworząc niesamowite dzieła sztuki z dyni. Wszystkie prace były tak kreatywne, że ocenianie ich było niezwykle trudne. Znaleźliśmy jednak te, które szczególnie wyłaniały się spośród innych pod względem pomysłowości, precyzji wykonania i oryginalności.

Chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i twórczy wkład. Wasze prace były niesamowite, co utrudniło nam wybór zwycięzców.

Dziękuję również rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu prac. Wasza rola w tym konkursie była nieoceniona.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że to wydarzenie zainspiruje Was do dalszej pracy twórczej.

Zdjęcia nagrodzonych prac oraz momentów z rozdania nagród można obejrzeć w naszej galerii na stronie internetowej szkoły.

Skip to content