Niedziela, 14 lipca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Świetlica

Nowy Rok Szkolny – Nowe Możliwości i Indywidualne Tempo

Drodzy Uczniowie!

Witamy Was serdecznie w nowym roku szkolnym na świetlicy! Mamy nadzieję, że spędziliście wakacje wspaniale i jesteście gotowi do nowych wyzwań, które przynosi ze sobą ten rok. Każdy nowy rok szkolny to nie tylko okazja do nauki i zdobywania wiedzy, ale także szansa na rozwijanie swoich umiejętności i pasji.

Chcielibyśmy podkreślić, że każdy z Was ma swoje indywidualne tempo i potencjał. Każdy z Was jest wyjątkowy i unikalny, a naszym celem na świetlicy jest wspieranie Was w osiąganiu swoich celów w sposób, który najlepiej odpowiada Waszym potrzebom. Dlatego chcielibyśmy przypomnieć o ważności pracy w swoim własnym tempie i nie porównywania się do innych.

Często zdarza się, że widzimy kolegów i koleżanki, którzy osiągają sukcesy szybciej lub w inny sposób niż my. To naturalne, że porównujemy się z innymi, ale ważne jest, abyśmy pamiętali, że każdy ma swoje własne cele i drogę do ich osiągnięcia. Nie zawsze można porównywać jabłka z gruszkami, ponieważ każde z nich ma swoje własne cechy i smak.

Dlatego zachęcamy Was do pracy nad sobą, rozwijania swoich zainteresowań i zdobywania wiedzy w Waszym własnym tempie. Nie martwcie się, jeśli ktoś inny zdaje się być szybszy lub lepszy w danej dziedzinie. Każdy z Was ma swoje mocne strony i słabsze punkty, i to właśnie te różnice sprawiają, że świat jest tak interesujący.

Pamiętajcie również, że na świetlicy zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Chcemy, abyście czuli się tu swobodnie i komfortowo, abyście mogli rozwijać się w swoim własnym tempie i realizować swoje cele.

Nowy rok szkolny przynosi ze sobą wiele możliwości, i my jesteśmy przekonani, że każdy z Was może osiągnąć wspaniałe rzeczy. Wierzymy w Wasz potencjał i jesteśmy gotowi Was wspierać na każdym kroku tej edukacyjnej podróży.

Życzymy Wam udanego i owocnego roku szkolnego!

Skip to content