Niedziela, 14 lipca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Świetlica

Majowe Święta w Świetlicy: Uczniowie tworzą polską historię! 🎨

Z okazji majowych świąt odbyły się wyjątkowe zajęcia, podczas których dzieci miały okazję nie tylko bawić się, ale również poznawać historię naszego kraju.

Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których tworzyli piękne prace związane z polską symboliką. Sercem ich twórczości było godło Polski, które zostało oddane w różnorodnych formach i kolorach. To nie tylko doskonała zabawa, ale również szansa na zrozumienie znaczenia narodowych symboli.

Kolejne dni, 2 i 3 maja, to dla Polaków czas refleksji nad historią i tradycjami. Nasze zajęcia nie ominęły tego tematu. Dzieci poznały historię powstania Konstytucji 3 Maja, dowiedziały się, dlaczego jest ona tak istotna dla naszego kraju, oraz jakie miała znaczenie dla dalszych losów Polski. Była to niezwykła lekcja patriotyzmu i szacunku dla naszych przodków.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ciekawość! Mamy nadzieję, że te zajęcia nie tylko dostarczyły radości, ale również wzbogaciły wiedzę naszych uczniów o ważne wydarzenia z historii Polski.

Skip to content