Sobota, 20 kwietnia 2024,

Majowe prace plastyczne

Zajęcia te były naprawdę wyjątkowe, ponieważ nasze dzieci stworzyły piękne prace związane z tematem “Krajobraz majowy”.

Prace wykonane przez nasze dzieci były niesamowite. Każde dziecko wykazało się nie tylko kreatywnością, ale także umiejętnościami technicznymi. Krajobrazy majowe, które powstały, były pełne kolorów i detali, które oddawały piękno i urok wiosny.

Niektóre prace przedstawiały piękne kwiaty i drzewa w pełnym rozkwicie, inne natomiast skupiały się na wyobrażeniu krajobrazu majowego w bardziej abstrakcyjny sposób. Niektóre dzieci dodały do swoich prac elementy takie jak ptaki, motyle, które dodawały dodatkowego uroku.

Praca w grupie pozwoliła im na rozwijanie umiejętności współpracy oraz na zwiększenie poczucia własnej wartości.