Wtorek, 18 czerwca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Świetlica

MAJ: Zakładki do książki – Pokemon

Nasi wspaniali uczniowie stworzyli piękne prace plastyczne, związane z zakładkami do książek – motywem przewodnim były popularne postacie z kultowej gry Pokemon.

Dzieci były niezwykle zmotywowane i podekscytowane, gdy tylko dowiedziały się, czego dotyczyć będzie dzisiejsze zajęcie. Od razu zabrali się do pracy i z wielką precyzją i zapałem przystąpili do tworzenia swoich zakładek.

Uczniowie wykazali się nie tylko artystyczną wrażliwością, ale także umiejętnościami manualnymi i cierpliwością. Każda praca była wyjątkowa i odzwierciedlała indywidualne podejście i styl każdego uczestnika.

Nauczyciele z ogromnym zadowoleniem obserwowali, jak dzieci realizują swoje pomysły i wykorzystują swoją wyobraźnię, by stworzyć coś pięknego i wartościowego. Takie zajęcia to doskonała okazja do rozwijania kreatywności i rozwijania umiejętności artystycznych, a także wspierania dzieci w wyrażaniu siebie poprzez sztukę.

Cieszymy się, że możemy organizować takie zajęcia i pomagać naszym uczniom w rozwijaniu ich pasji i talentów. Jesteśmy pełni podziwu dla ich pracy i efektów, jakie osiągnęli.

Mamy nadzieję, że nasze działania pomogą naszym uczniom zrozumieć, jak ważna jest sztuka w naszym życiu i jak wiele może ona przynieść radości i satysfakcji.

Skip to content