Czwartek, 25 kwietnia 2024,

MAJ: Dzień Niezapominajki!

W poniedziałek zorganizowaliśmy zajęcia specjalnie poświęcone Dniu Niezapominajki, który okazał się nie tylko niesamowicie wciągający, ale również pełen fascynujących informacji.

W trakcie zajęć Dnia Niezapominajki dzieci odkryły, że wiedza może być fascynująca i dostępna wszędzie. Nie trzeba podróżować daleko, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Wystarczy mieć otwarty umysł, ciekawość i chęć do nauki.

Ten dzień na świetlicy pokazał nam, jak ważne jest dzielenie się wiedzą i rozmawianie o tym, czego się nauczyliśmy. Każdy z nas ma coś cennego do przekazania innym. To właśnie dzięki temu dzielimy się wiedzą i uczymy się jeszcze więcej.

Dzień Niezapominajki na naszej świetlicy był niesamowitą podróżą po wiedzy. Dzieci dowiedziały się wielu nowych informacji, które teraz będą im towarzyszyć i rozwijać się w ich umysłach. A nasza ścienna  tablica stanie się miejscem, gdzie będziemy kontynuować naszą przygodę poznawania świata.