Czwartek, 25 kwietnia 2024,

KWIECIEŃ: Wiosenne drzewka

Chcielibyśmy  podzielić się  naszą najnowszą aktywnością w świetlicy. W tym tygodniu, zajęcia plastyczne skupiły się na temacie wiosennych drzewek. Nasi uczniowie mieli okazję rozwijać swoją kreatywność i umiejętności artystyczne poprzez malowanie drzewek wiosennych.

Każde dziecko otrzymało kartkę z bloku technicznego i farby, aby stworzyć własne drzewko wiosenne. Wspólnie z dziećmi rozmawialiśmy o kolorach i fakturach, które występują na drzewach wiosną. Nasi małymi artystami wiedzieli, jak stworzyć piękne, zielone gałęzie i dodali jasne, kolorowe kwiaty, które ożywiły ich prace.

Zajęcia plastyczne są nie tylko świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności manualnych i artystycznych, ale także na kreatywną zabawę i rozwijanie wyobraźni. Nasze dzieci uwielbiają malować i tworzyć, a my cieszymy się, że możemy im pomóc w rozwijaniu ich zainteresowań.

Mamy nadzieję, że te piękne wiosenne drzewka będą długo cieszyć oczy dzieci i dodawać koloru w naszej świetlicy.