Czwartek, 25 kwietnia 2024,

KWIECIEŃ: Święta majowe!

Wraz z innymi nauczycielami zorganizowaliśmy wiele ciekawych zajęć dla naszych wspaniałych uczniów. Dzięki nim dzieci mogły poznać historię świąt majowych, a także dowiedzieć się o polskich tradycjach związanych z tym okresem.

Podczas zajęć dzieci tworzyły biało-czerwone dekoracje, które wypełniły naszą świetlicę pozytywną energią i patriotyzmem. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, a ich wytwory były niezwykle urocze i estetyczne.

Poza twórczą pracą, dzieci dowiedziały się również wiele ciekawych faktów o dniach: 1,2 oraz 3 Maja. Przypomnieliśmy sobie o historii Polski oraz o tym, co nasze flagi symbolizują. Dzieci chętnie włączały się w dyskusje i z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści.

Zajęcia z okazji świąt majowych były dla nas wszystkich wspaniałą okazją do poznania naszej kultury i historii, a także do spędzenia czasu w radosnej atmosferze.