Niedziela, 14 lipca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Świetlica

Kreatywne Zajęcia z Plastyki!

Cieszymy się, że nasi uczniowie mają okazję rozwijać swoje zdolności artystyczne podczas zajęć plastycznych w naszej świetlicy szkolnej. Ostatnio pochłonęliśmy się tworzeniem uroczych pingwinów oraz malowaniem śnieżnych obrazów na czarnej kartce. Dodatkowo uczniowie dowiedzieli się kilku ciekawostek na temat zimy. Chcielibyśmy podzielić się kilkoma wrażeniami z tych niezwykłych zajęć!

Pingwiny – Nasi Nowi Mieszkańcy Świata Sztuki

Uczniowie mieli okazję odkryć fascynujący świat pingwinów poprzez tworzenie własnych plastycznych interpretacji. Wykorzystując różnorodne techniki, dzieci z dumą prezentowały swoje wyjątkowe pingwiny – każdy z charakterystycznym wyrazem twarzy i pozie. To niewątpliwie było nie tylko zajęciem plastycznym, ale także przygodą pełną kreatywności i wyobraźni.

Śnieżne Arcydzieło na Czarnej Kartce

Malowanie śnieżnych obrazków na czarnej kartce to było prawdziwe wyzwanie artystyczne! Uczniowie doskonale radzili sobie z kontrastem, eksperymentując z białym kolorem na czarnym tle. Efekty były zachwycające – pejzaże zimowe, baśniowe śnieżki i krajobrazy o poranku, które zapierały dech w piersiach.

Jesteśmy dumni z talentów naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na kolejne twórcze przygody!

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie pasji plastycznych naszych uczniów.

Skip to content