Niedziela, 05 maja 2024,

🎨📚 Zajęcia w Świetlicy z Okazji Dnia Sztuki i Dnia Książki! 🎨📚

W związku z wyjątkowymi okazjami, jakimi są Dzień Sztuki i Dzień Książki, nasza świetlica zamieniła się w prawdziwe centrum twórczości i wyobraźni!

🖌️Dzieci miały okazję połączyć siły i wyobraźnię, tworząc wspaniałe okładki do wymyślonych książek.

Podczas tych zajęć grupowych, nasze małe artystyczne duszki wspólnie tworzyły kolorowe, pełne fantazji okładki, które z pewnością przykułyby uwagę każdego czytelnika.📚Dzięki tej wyjątkowej aktywności dzieci mogły lepiej zrozumieć, jak ważna jest sztuka w życiu codziennym, a także jak inspirującą rolę odgrywają książki.

Jesteśmy dumni z zaangażowania i kreatywności naszych uczestników! To niezwykłe doświadczenie udowadnia, że każdy z nas ma artystyczną iskrę w sobie, czekającą tylko na odpowiednią okazję, aby zabłysnąć.