Wtorek, 18 czerwca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Aktualności Świetlica

Świetlica szkolna

Serdecznie witamy wszystkich uczniów oraz ich rodziców w nowym roku szkolnym w naszej świetlicy szkolnej! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znów będziemy mogli spędzać czas razem, bawiąc się, rozwijając swoje zainteresowania i ucząc się nowych rzeczy.

Godziny otwarcia naszej świetlicy to 7:00 – 17:00. Dbamy o to, aby każdy dzień spędzony w naszej świetlicy był pełen radości i ciekawych aktywności.

Jeśli chodzi o system Neonki, chcielibyśmy poinformować, że dla klas 2-3 będzie on działał tak samo, jak w zeszłym roku. Jednakże dla nowych klas pierwszych będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Kody dostępowe do systemu Neonki dla tych klas zostaną wygenerowane pod koniec tego miesiąca. Prosimy o cierpliwość i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby proces ten przebiegł jak najsprawniej.

W nowym roku szkolnym czeka nas wiele niesamowitych przygód i emocjonujących chwil. Razem z nami możecie odkrywać nowe pasje, rozwijać talenty i zawierać nowe przyjaźnie. Jesteśmy tutaj, aby Was wspierać i tworzyć razem z Wami wyjątkowe wspomnienia.

Zapraszamy do naszej świetlicy szkolnej, gdzie czekają na Was wspaniali opiekunowie oraz pełen program zajęć. Razem uczmy się, rozwijajmy pasje i budujmy przyjaźnie!

Skip to content