Wtorek, 18 czerwca 2024,
tel. +48 61 89 45 270
Aktualności

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

Na początku maja w naszej szkole odbył się etap szkolny Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku. Do zawodów w naszej szkole stanęło 20 uczniów.

Najlepsi w naszej szkole okazali się:

W kategorii klas 4-6:

1 miejsce: Wojciech Pecold

2 miejsce: Adam Małkowiak

3 miejsce: Krzysztof Karolak

W kategorii klas 7-8:

1 miejsce: Julia Witek

2 miejsce: Jan Ciesielski

3 miejsce: Jagoda Sowińska

Do drugiego (finałowego) etapu udało się zakwalifikować uczniom z kategorii klas 4-6. Cała trójka została zaproszona do Wrocławia, gdzie 4 czerwca odbył się Finał. Naszą szkołę reprezentowali Wojciech Pecold oraz Adam Małkowiak. Chłopcy godnie reprezentowali naszą szkołę. W tym roku do podium trochę zabrakło, ale uczniowie zdobyli nowe doświadczenie i mamy nadzieję jeszcze większe zamiłowanie do rozwiązywania łamigłówek (nie tylko sudoku). Gratulujemy!

Skip to content