Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2011/2012

• 3
  • 4
  • 5

Dnia 09.11.2011 o godz. 19.00 rozpoczęła się w Gimnazjum w Skórzewie wieczornica przygotowana z okazji 93 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystości patronował C.K.Norwid, którego cytat wybrano na motto tegorocznego przedstawienia: „A niźli skona pieśń, naród pierw wstanie…”. Program artystyczny wykonany i przedstawiony przez uczniów naszej szkoły jest autorstwa p.Bernadetty Szarowskiej, p.Pauliny Paprockiej oraz p.Pawła Ziegenlaub. Uczniowie, którzy przygotowali i prowadzili wieczorny program to: M (...)
18 listopada 2011
Dnia 27 października 2011 o godz. 13.40 odbył się w szkole finał Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych. Święto to zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Zwykle jest obchodzone co roku w czwarty poniedziałek października. Hasło tegoroczne brzmiało: „Biblioteki szkolne przygotowują uczniów do życia”. Na ten dzień Biblioteka zaplanowała konkurs frazeologiczny dla 3 – osobowych delegacji z klas pierwszych. Polegał on na dopasowaniu wyjaśnień (...)
17 listopada 2011
21.10.2011 roku w naszym Gimnazjum odbył się Wieczór Gier. Podczas kilku wieczornych godzin nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić się w grach towarzyskich takich jak: Świat bez końca, Uno, Dixit, Tabu i innych. Było przemiło, oprócz emocji towarzyszących zdrowej rywalizacji, wszyscy dobrze się bawili urozmaicając swój czas graniem nie przed komputerem i nie online lecz przy stole w bliskich kontaktach z żywym człowiekiem, który stanowił wymagającego przeciwnika lub sojusznika w walce o chwałę i prestiż.
21 października 2011

• 1