Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2011/2012

Z wizytą w schronisku dla psów przy ul.Bukowskiej w Poznaniu
8 marca 2012
Kolejna noc poza domem. Kolejne godziny spędzone w szkole. Jest piątek wieczór, czas zacząć weekend; hucznie i wybornie. Lecz zamiast głośnej muzyki, tuzina roześmianych twarzy i szalonych pomysłów siedzę w szkole pośród dobrze mi znanych korytarzy i ścian. Jednak cóż to, zamiast sali lekcyjnej hol, zamiast drewnianego krzesła i ławki, wygodny materac z poduszką, zamiast długopisu w ręku jabłko... Ach, tak przecież to kolejna edycja NOCnego MARAtonu FILMowego. Tym razem hasłem przewodnim jest "kino wegetariańskie". O co (...)
24 stycznia 2012
Dnia 08.12.2011 gościliśmy w naszej szkole Prezesa Stowarzyszenia KoLiber p.Wojciecha Żmijewskiego. Stowarzyszenie Konserwatywno-Liberalne KoLiber jest organizacją młodych Polaków, których łączy wyznawany system wartości, określany mianem konserwatywnego liberalizmu. Wcielanie tych wartości w życie ma prowadzić zarówno do wzrostu powszechnego dobrobytu ekonomicznego, jak i do wzmocnienia więzi społecznych oraz odbudowy moralnych podstaw naszej cywilizacji.
10 grudnia 2011
W nocy z piątku na sobotę [o2/o3 XII] w naszej szkole po raz kolejny odbył się NOCny MARAton FILMowy, zogranizowany przez nasz szkolny DKF. Tym razem tematem przewodnim maratonu było hasło "made in POLSKA", więc oglądaliśmy tylko filmy naszej rodzimej produkcji. Szeroko komentowane tematy poruszane w filmach były podstawą ciekawych dyskusji, które toczyły się po każdej projekcji.
4 grudnia 2011