Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2011/2012

• 3
  • 5
  • 6

Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole 3 pierwsze lekcje odbyły się według planu. Na 4 i 5 lekcji uczniowie wykonywali wyznaczone prace: klasy I (które przyszły ubrane w kolorze żółtym) przygotowywały kapelusz, układały wiersz o wiośnie, klasy II (ubrane w kolorze zielonym) robiły plakat z rysunkiem Pani Wiosny, komponowały piosenkę o wiośnie, klasy III (ubrane na kolor czerwony) robiły plakat bazując na skojarzeniach ze słowem wiosna, układały piosenkę o wiośnie. Ponadto wszystkie klasy ozdabiały swoje sale w kolorach (...)
26 marca 2012
W dniach 12-14 marca 2012r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje pod hasłem „Budujemy Kościół Boży” Szczegółowy program zajęć znajdziecie tutaj. Zapraszamy.
19 marca 2012
Dnia 13.01.2012r. grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła wraz z nauczycielkami biologii i języka angielskiego w wykładach i warsztatach organizowanych na Wydziale Biologii UAM. Spotkanie to odbyło się w ramach Nocy Biologów. Wysłuchaliśmy wykładu o zjadliwych i niebezpiecznych wirusach oraz chorobach przez nie wywoływanych, dowiedzieliśmy się, czym jest sen i jak śpią zwierzęta. Podczas warsztatów poznaliśmy też sposoby na to, jak obserwować ptaki i równocześnie nie szkodzić przyrodzie. W trakcie spotkania mieliśmy (...)
14 marca 2012
Wesołe nutki bawią się! Nocą! Hasło kolejnego NOCnego MARAtonu FILMowego zorganizowanego przez nasz DKF brzmiało właśnie „Wesołe nutki”. Tym razem był to maraton przeznaczony tylko dla członków Szkolnego Koła Wolontariatu, Samorządu Szkolnego i Szkolnego DKF-u, uczniów, którzy od miesięcy działają na rzecz społeczności szkolnej i nie tylko. Szkoła dziękuje im za pracę jaką włożyli w swoją działalność, bez której wiele dni nie byłoby tak wesołych i pozytywnych. Filmy prezentowane w noc między 9 a 10 dniem marca (...)