Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2010/2011

20 listopada 2010r. odbył się etap szkolny konkursu biologicznego.
20 listopada 2010
11 listopada jest dniem szczególnie ważnym dla wszystkich Polaków, zarówno dorosłych jak i nas - młodych ludzi. Jak co roku, zbieramy się w głównym holu naszej szkoły i pokrótce wgłębiamy się w tamtejsze wydarzenia. Uczniowie recytują wiersze, prozę, odgrywają krótkie scenki, a chór nadaje odpowiedni nastrój pięknymi pieśniami. Tegoroczne obchody Święta Niepodległości odbyły się 9 listopada dla zaproszonych gości i rodziców, a dla nas (uczniów) dzień później. Piękne słowa płynące ze sceny ukończył wspaniały (...)
18 listopada 2010
Dnia 05.11.2010 odbył się konkurs wiedzy o pieśni "Rota". Przygotowano 25 pytań. Przedstawiciele wybrani ze wszystkich klas pierwszych, drugich i trzecich odpowiadali na pytania, które dotyczyły głównie życia i twórczości M.Konopnickiej, autorki słów do utworu patriotycznego. Pytania zadawano w trzech rundach. W klasach drugich o zwycięstwie zadecydowała dogrywka.Konkurs prowadziła nauczycielka historii - Bernadetta Szarowska. Dyplomy za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie przyznano klasom: IC, IIC i IIIC. Rota - (przysięga) (...)
15 listopada 2010
9 października odbył się dla uczniów szkół gimnazjalnych szkolny etap Konkursu Chemicznego 2010. W konkursie chemicznym w naszym gimnazjum wzięło udział 11 uczniów z klas 3a i 3b. Maksymalna ilość punktów możliwych do zdobycia wynosiła 50.Do etapu rejonowego, zdobywając punktację powyżej 37 punktów (75% możliwych punktów do zdobycia), uzyskała uczennica klasy 3a Magdalena Klonowska. Gratulujemy!
3 listopada 2010
Dnia 28 października 2010 odbył się w szkole finał Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych. Święto to zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Zwykle jest obchodzone co roku w czwarty poniedziałek października. Hasło tegoroczne brzmi: "RÓŻNORODNOŚĆ, ENERGIA, WYZWANIA - OTO BIBLIOTEKA SZKOLNA". W związku z tym dniem Biblioteka przygotowała konkurs dla 3 - osobowych delegacji z każdej klasy pt. "Podaj autora - tytuł". Polegał on na dopasowaniu do odpowiednich fragmentów lektur, nazwiska (...)
28 października 2010