Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2010/2011

Dnia 13 stycznia młodzież naszego Gimnazjum odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach.
18 stycznia 2011
Dzisiaj w Betlejem… Jak co roku, tak i tym razem bożonarodzeniowa atmosfera nie ominęła naszego Gimnazjum. Uczniowie i nauczyciele wspólnie przygotowali przedstawienie wigilijne pt. „Dzisiaj w Betlejem…”. Premiera spektaklu odbyła się 20.12.2010r. – wtedy to mieli okazję obejrzeć go rodzice uczniów oraz inni zaproszeni goście, m.in. przedstawiciele lokalnych władz, Rady Rodziców. Scenariusz autorstwa p. Pawła Ziegenlaub łączy w sobie sens biblijnych wydarzeń oraz radości i problemy czasów współczesnych, by pokazać, (...)
10 stycznia 2011
W listopadzie i grudniu 2010 uczniowie klas III mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Mobilne Centrum Doradztwa Zawodowego. Spotkania miały na celu uzmysłowienie młodzieży jak ważny jest wybór szkoły ponadgimnazjalnej i przyszłego zawodu.
29 grudnia 2010
Dnia 16.12.2010 kilkunastu młodych wykonawców z naszego Gimnazjum wzięło udział w Koncercie Kolęd, zorganizowanym przez Bibliotekę Gminną w Dopiewie. Duet Jagienka Szablińska i Tomek Wojtkowiak z klasy II A stanął u progu muzycznej kariery, zdobywając wyróżnienie. Komisję oceniającą poziom przygotowanych utworów stanowili profesjonalni muzycy. Obiecujące występy wokalne umuzykalnionej młodzieży zostaną w ramach nagrody nagrane na płytę CD.
16 grudnia 2010
16 grudnia 2010 miał miejsce DZIEŃ EKSPERYMENTU CHEMICZNEGO. W tym dniu odbyły się pokazy doświadczeń chemicznych oraz warsztaty laboratoryjne dla uczniów naszej szkoły. Pokazy ArtScience to zaproszenie każdego uczestnika w podróż po krainie eksperymentów, mieniącej się wszystkimi kolorami tęczy, migoczącej tysiącami świateł i wypełnionej niezliczonymi dźwiękami. Podczas tej wędrówki ważne jest, aby to co zachwyciło, również zainspirowało, do dalszej nauki, do zgłębiania wiedzy, do rozumienia świata. Pokazy eksperymentów (...)
16 grudnia 2010