Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2010/2011

Przejdź do strony

Dnia 13 stycznia młodzież naszego Gimnazjum odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach.
18 stycznia 2011
Dzisiaj w Betlejem… Jak co roku, tak i tym razem bożonarodzeniowa atmosfera nie ominęła naszego Gimnazjum. Uczniowie i nauczyciele wspólnie przygotowali przedstawienie wigilijne pt. „Dzisiaj w Betlejem…”. Premiera spektaklu odbyła się 20.12.2010r. – wtedy to mieli okazję obejrzeć go rodzice uczniów oraz inni zaproszeni goście, m.in. przedstawiciele lokalnych władz, Rady Rodziców. Scenariusz autorstwa p. Pawła Ziegenlaub łączy w sobie sens biblijnych wydarzeń oraz radości i problemy czasów współczesnych, by pokazać, (...)
10 stycznia 2011
W listopadzie i grudniu 2010 uczniowie klas III mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Mobilne Centrum Doradztwa Zawodowego. Spotkania miały na celu uzmysłowienie młodzieży jak ważny jest wybór szkoły ponadgimnazjalnej i przyszłego zawodu.
29 grudnia 2010
Dnia 16.12.2010 kilkunastu młodych wykonawców z naszego Gimnazjum wzięło udział w Koncercie Kolęd, zorganizowanym przez Bibliotekę Gminną w Dopiewie. Duet Jagienka Szablińska i Tomek Wojtkowiak z klasy II A stanął u progu muzycznej kariery, zdobywając wyróżnienie. Komisję oceniającą poziom przygotowanych utworów stanowili profesjonalni muzycy. Obiecujące występy wokalne umuzykalnionej młodzieży zostaną w ramach nagrody nagrane na płytę CD.
16 grudnia 2010
16 grudnia 2010 miał miejsce DZIEŃ EKSPERYMENTU CHEMICZNEGO. W tym dniu odbyły się pokazy doświadczeń chemicznych oraz warsztaty laboratoryjne dla uczniów naszej szkoły. Pokazy ArtScience to zaproszenie każdego uczestnika w podróż po krainie eksperymentów, mieniącej się wszystkimi kolorami tęczy, migoczącej tysiącami świateł i wypełnionej niezliczonymi dźwiękami. Podczas tej wędrówki ważne jest, aby to co zachwyciło, również zainspirowało, do dalszej nauki, do zgłębiania wiedzy, do rozumienia świata. Pokazy eksperymentów (...)
16 grudnia 2010

Przejdź do strony

Wydarzenia z następujących lat
Jak powstawała nasza szkoła
linia
Zobacz jak powstawał budynek naszej szkoły.