Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego
26 czerwca 2020
Rok szkolny 2019/2020 dobiega końca. Na koniec jednak raz jeszcze będzie o matematyce. Jako królowa nauk zasługuje na pamięć i wspomnienie nawet w ostatnim dniu roku szkolnego  Mamy jednak bardzo duży powód do dumy. Rok szkolny był bardzo wyjątkowy dla wszystkich. Coroczne podsumowanie pracy wygląda inaczej. Wiele konkursów niestety się nie odbyło. Wiele było przesuwanych z tygodnia na tydzień, aż na końcu usłyszeliśmy, że konkurs jednak się nie odbędzie. Wszystko zrozumiałe. Jednak osiągnięcia uczniów, które dokonali (...)
25 czerwca 2020
Nic nas nie powstrzyma, nawet pandemia! W tych niecodziennych okolicznościach zakończyliśmy ten wyjątkowy rok szkolny. 24 czerwca odbyła się zdalna Uroczystość Pożegnania Klas Ósmych. Zapraszamy do obejrzenia Prezentacja klasy 8a Prezentacja klasy 8b Prezentacja klasy 8c
24 czerwca 2020
Uczeń klasy 8b Marcin Bisok startował w II 0gólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen" organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Etap finałowy odbył się w formie online, część pisemna 23 maja, a część ustna również w formie online, 30 maja 2020 roku. Z przyjemnością i dumą informujemy, że Marcin Bisok uzyskał tytuł laureata konkursu i zajął trzecie miejsce, zdobywając również cenne nagrody ufundowane przez Instytut Goethego w Warszawie. Więcej informacji, relacja (...)
24 czerwca 2020
Serdecznie gratulujemy miłośnikom matematyki. Mamy kolejne sukcesy! Poznaliśmy wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur. W kategorii Żaczek: Wynik bardzo dobry otrzymali: Krzysztof Karolak oraz Piotr Krzewiński Wyróżnienie otrzymał: Wojciech Pecold. W kategorii Kadet: Wyróżnienie otrzymali: Małgorzata Kelar, Adam Mianowski, Antoni Krawiecki oraz Marcin Krzewiński Duże gratulacje!!! Życzymy kolejnych sukcesów, oczywiście nie tylko matematycznych!
16 czerwca 2020